Stěhování v rámci EU s DHL

Stále častějšími požadavky pro mezinárodní stěhování je co nejnižší cena a možnost nechat si přestěhovat méně věcí než je kapacita klasického stěhovacího vozu. Proto některé stěhovací firmy nabízejí drobné mezinárodní stěhování s menšími vozy a výrazně levněji. Takto se stěhují osobní věci, krabice, ale i rozmontovaný nábytek či jiné zboží. Jednou s takových společností je stěhovací firma Tavočer, která spolupracuje při mezinárodním stěhování se zkušeným a spolehlivým nadnárodním partnerem – společností DHL.

 

Mezinárodní stěhování za bezkonkurenční ceny

Máte možnost nechat si své věci a zboží přestěhovat ze zahraničí (import) i do zahraničí (export). S Tavočerem a ve spolupráci s DHL opravdu za velmi nízké až bezkonkurenční ceny. Stěhování probíhá leteckou, námořní, silniční i železniční dopravou nejen v rámci Evropské unie, ale po celém světě.

 

Cena mezinárodního stěhování je v tomto případě tak nízká proto, že zákazník nehradí veškeré výdaje na transport sám, ale dělí se o náklady i s ostatními klienty! Další výhodou je i delší doba transportu, máte tak čas dokončit vyklízecí práce a připravit se na příjem svých věcí v nové lokalitě.

 

Jak probíhá export

Stěhováci k vám po dohodě přijedou, pomohou připravit stěhované věci k mezinárodnímu transportu. Necháte-li si věci odborně zabalit, ručí vám za jejich nepoškození. Provedou také případnou demontáž nábytku či jiných větších kusů. Poté stěhovací firma předá zboží společnosti DHL, která vše doručí na místo kamkoliv do 3 až 6 dnů. Vaše věci jsou samozřejmě pojištěny. Po celou dobu je stěhování zboží monitorováno. Společnost DHL zajistí také vykládku na určenou adresu (minimálně za první uzamykatelné dveře objektu).

 

Jak probíhá import

Chcete-li se přestěhovat ze zahraničí do Česka, probíhá to tak, že si sami zajistíte balení svých věcí a stěhovaných předmětů, které poté naloží společnost DHL. K bezpečnému balení můžete využít i některou místní stěhovací firmu. Transport by měl opět trvat 3 až 6 dní. Po doručení zboží do ČR může vybalení, převzetí a případnou montáž vašeho zboží zajistit opět firma Tavočer.

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..