Stěhování do Milána

Láká vás temperamentní Itálie? Skvělá kuchyně, krásné ženy, blízké hory i moře? Jestliže se chystáte přestěhovat do Milána, čeká vás velká změna. Severoitalská metropole Milán není jen centrem módy a módní inspirací, nabízí mnohem více. Je to jedno z nejbohatších italských měst (nejspíše to nejbohatší), potkáte tam spoustu vlivných, mocných a úspěšných lidí. Jestli tam jedete za prací, znamená to, že jste úspěšní i vy.

Milán

Milán je hlavní město designu a módy, najdete tam však i umělecké skvosty, bohatý noční život, kosmopolitní společnost a hlavně krásu. Po ulicích chodí elegantní muži a krásné ženy, sjíždějí se sem za zábavou i za nákupy lidé z celého světa. Třeba jen na prodloužený víkend. Život v Miláně je opravdu zajímavý. Díky blízkému letišti se zde létá prakticky do celého světa, takže je to ideální místo, když často cestujete i mimo Evropu. A z Milána do Prahy to není zase tak daleko, autem necelých 9 hodin. Letecky je to pak ještě o dost méně.

Milán přitahuje i kvůli sportu, místní fotbalové kluby (AC Milán a Inter Milán) jsou pro domorodce často vším. V nedaleké Monze se zase jezdí populární Formule 1. Blízké hory zase nabízejí veškeré alpské radovánky, krásné lyžování a čistou přírodu.

 

Kdo vás přestěhuje

Ať už se stěhujete do Milána za prací, studovat, nebo z jakýchkoliv jiných důvodů, není problém zajistit stěhování vašich věcí – rychle, bez velkých nákladů a starostí. Na stěhování z České republiky do zahraničí se specializuje například pražská stěhovací firma Tavočer. Zajistí vám sbalení věcí, rozmontování a následné smontování nábytku, zdarma zapůjčí krabice na stěhování, zajistí obalové materiály, ale hlavně zařídí bezpečný převoz vašich věcí včetně jejich vykládky a rozmístění ve vašem novém bytě.

 

Kontaktujte je, dohodněte se na podmínkách a rezervujte si termín stěhování s předstihem!

 

Tags :

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..