Stěhování ze zahraničí do Prahy

Když se stěhujete ze zahraničí do Prahy a máte nějaké věci na přestěhování, nejlépe vám pomůže pražská stěhovací firma Tavočer, která se specializuje na mezinárodní stěhování oběma směry. Z Česka do zahraničí i ze zahraničí do Česka. Detaily spolupráce si nejlépe domluvíte telefonicky nebo přes email.

Dodávkou, kamionem nebo lodí

Je samozřejmě rozdíl, jestli se do Prahy stěhujete z Německa, z USA nebo třeba z Anglie. Stěhovací firma vám pomůže ve všech případech. Dalším důležitým faktorem je skutečnost, kolik věcí chcete přestěhovat. V bližších zemích se vyplatí použití stěhovacích aut, když bydlíte za oceánem, pak jsou nejlepší lodní kontejnery. Tak sice trvá stěhování několik týdnů, ale aspoň máte čas si své nové bydlení připravit.

Bezpečně, levně a na čas

Tavočer spolupracuje s přepravní firmou DHL, která působí po celém světě. Díky této spolupráci máte i možnost prostor v dodávce nebo v kamionu sdílet s dalšími lidmi, takže stěhování nemusí být tak nákladné. Tavočer vám zajistí bezpečné přestěhování, což znamená, že za vaše věci během přepravy nese zodpovědnost. I proto jsou stěhovací firmy pojištěny v řádech vyšších milionů korun. Stěhování obvykle probíhá tak, že máte zajištěno přestěhování minimálně za první uzamykatelné dveře, ale standardně je to tak, že vám stěhováci rozmístí věci v novém domě podle vašich představ.

Byrokracie

Z některých zemí je potřeba řešit určitou byrokracii, clo apod. I s touto byrokracií vám profesionální stěhovací firma pomůže a poradí. Někdy je potřeba seznam stěhovaných věcí v angličtině nebo i v jiných jazycích, některé věci je možná nutné nechat proclít. Právě v těchto věcech se hodí spolupráce se zkušenou stěhovací firmou, která se na mezinárodní stěhování dlouhodobě zaměřuje.

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..