Stěhování do zemí Beneluxu

Benelux je označení tří zemí, které jsou spolu již od roku 1944 v celní unii. Jedná se o bohaté státy západní Evropy – Belgie, Holandsko a Lucembursko. Jestliže se do některé z těchto zemí stěhujete, důvod bude nejspíše studium nebo práce. Tyto země jsou velmi zalidněné a nelákají turisty na přírodní krásy a už vůbec ne hory, spíše přitahují mladé lidi na studium a zajímavou kariéru.

 

Erasmus v Beneluxu

Do zemí Beneluxu se často jezdí na studijní stáže a pobyty. Nejčastěji na univerzitě v rámci programu Erasmus. Jako studenti můžete vybírat z mnoha škol různých zaměření. Dalším motivem studentů, proč jet do Belgie či Nizozemska, je procvičení a naučení se cizího jazyka. Ve všech třech zemích se běžně mluví německy i anglicky, takže máte šanci naučit se pořádně rovnou oba dva světové jazyky. A to se pro další profesní kariéru určitě hodí!

 

Práce v Bruselu či zajímavý Amsterodam

Srdcem Evropské unie a zároveň hlavním městem Belgie je Brusel. Úřednické město, které skýtá nepřeberné možnosti kariérního růstu. Jestli vás zajímá administrativa, politologie, němčina, diplomacie a podobné směry, Brusel je ideálním místem.

Hlavní město Holandska je Amsterodam. Zajímavé město na vodě leží u moře a jezdí se zde téměř výhradně na kole. Město plné mladých lidí, studentů, květin a samozřejmě cyklistů.

Mezi další zajímavá města patří město soudců Haag či velký přístav Rotterdam.

 

Jak se přestěhovat

Ať už se chcete stěhovat kamkoliv, vzdálenost z Prahy není až tak velká, vyplatí se tak objednat si profesionální stěhovací firmu, která vám věci do cílové destinace doveze. Pomůže vám s balení, přestěhuje domácnost, ale také kancelář nebo celou firmu. Kontaktujte je a firma vám obratem vaše stěhování nacení.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..